Sorbenty

Hale produkcyjne i warsztaty to pomieszczenia narażone na rozmaite zanieczyszczenia. Zaliczają się do nich również rozlane ciecze o różnym pochodzeniu, począwszy od czystej wody, a skończywszy na olejach i środkach chemicznych. Do eliminowania tego typu nieczystości mogą posłużyć sorbenty – materiały o wysokiej chłonności, które wsysają rozlane płyny i przywracają czystość stanowisk lub ciągów komunikacyjnych. Wykorzystanie sorbentów pozwala zarówno na wyeliminowanie zagrożenia dla bezpieczeństwa pracowników, jak i zmniejszenie ryzyka zakłócenia przebiegu cyklu produkcyjnego. Zapraszamy do zapoznania się z krótkimi charakterystykami poszczególnych rodzajów sorbentów dostępnych w naszym asortymencie.

SORBENT UNIWERSALNY

Sorbent uniwersalny, jak wynika z samej jego nazwy, przeznaczony jest do usuwania zanieczyszczeń różnego rodzaju. Za jego pomocą można wyczyścić powierzchnię z wody, olejów, płynów przemysłowych, węglowodorów czy związków kwasowych i zasadowych. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz sorbent uniwersalny w postaci maty, rękawa (oba wchodzą w skład zestawu ADR) oraz granulatu. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych artykułów znajdują się w poświęconych im kartach produktowych.

SORBENT DO OLEJU

Wyciek zaledwie jednej kropli oleju może zanieczyścić nawet kilkaset litrów wody. Jednym z produktów, który może znacząco pomóc w zapobiegnięciu tego typu sytuacjom, jest sorbent do oleju. To artykuł BHP wykonany z materiału doskonale pochłaniającego oleje, ropę i inne produkty ropopochodne, jednak nie chłonącego wody, dzięki czemu nadaje się do stosowania podczas deszczu. W sklepie Mado zakupisz sorbent do oleju w postaci poduszki, maty i rolki, a także zestawy ADR. Dokładniejsze informacje na temat poszczególnych produktów znajdują się w odpowiednich zakładkach produktowych.

Asortyment naszego sklepu obejmuje również pojemniki na materiały sypkie o różnej pojemności, w tym mobilne, oraz wiele innych artykułów BHP przeznaczonych do sprzątania, m.in. czyściwo warsztatowe w różnych kolorach. Zachęcamy do zakupów.

Sorbenty

Subcategories

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry