Sorbenty

Hale produkcyjne i warsztaty to pomieszczenia narażone na rozmaite zanieczyszczenia. Zaliczają się do nich również rozlane ciecze o różnym pochodzeniu, począwszy od czystej wody, a skończywszy na olejach i środkach chemicznych. Do eliminowania tego typu nieczystości mogą posłużyć sorbenty – materiały o wysokiej chłonności, które wsysają rozlane płyny i przywracają czystość stanowisk lub ciągów komunikacyjnych. Wykorzystanie sorbentów pozwala zarówno na wyeliminowanie zagrożenia dla bezpieczeństwa pracowników, jak i zmniejszenie ryzyka zakłócenia przebiegu cyklu produkcyjnego. W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości czyściwa warsztatowe różnego rodzaju do usuwania zanieczyszczeń na halach przemysłowych i w warsztatach. Dostarczamy sorbenty uniwersalne oraz sorbenty do oleju renomowanych producentów.

SORBENT UNIWERSALNY

Sorbenty uniwersalne przeznaczone są do usuwania różnego rodzaju zanieczyszczeń, w tym olejów, płynów przemysłowych, węglowodorów, czy związków kwasowych oraz zasadowych. Wykorzystywane są do zabezpieczania szlaków komunikacyjnych oraz nieszczelnych pojemników. Służą także do zatrzymywania rozlewów i wycieków, które bezpośrednio zagrażają bezpieczeństwu pracowników na stanowiskach roboczych. W sprzedaży dostępne są m.in. maty przeznaczone do usuwania wycieków i rozlewów w trudno dostępnych miejscach. Oferujemy także sorbenty uniwersalne w postaci rękawów, które można dowolnie kształtować. Produkty sprzedawane są pojedynczo lub w zestawach. Dostarczane przez nas sorbenty uniwersalne to niezbędne czyściwa znajdujące zastosowanie w halach przemysłowych i warsztatach.

SORBENT DO OLEJU

Wycieki oleju, paliwa oraz substancji ropopochodnych mogą stanowić poważne zagrożenie dla środowiska i ludzi. Aby zapobiec ich rozprzestrzenianiu się, należy zastosować specjalistyczne materiały absorpcyjne. Sorbenty do oleju to produkty doskonale pochłaniające oleje, ropę oraz różnego rodzaju produkty ropopochodne. Produkty zostały wykonane z materiałów niepalnych, które nie chłoną wody. Oprócz hal produkcyjnych i warsztatów można je również wykorzystywać w miejscach zagrożonych wybuchem. W sprzedaży dostępne są sorbenty do oleju w postaci mat i rolek, poduszek oraz zestawów ADR. Produkty można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Doskonale sprawdzą się do usuwania wszelkich substancji oleistych.

POJEMNIKI NA MATERIAŁY SYPKIE

W naszej ofercie znajdują się również mobilne i stacjonarne skrzynki na materiały sypkie, w tym żwiru, piasku oraz soli. Pojemniki wykorzystywane są również do przechowywania niebezpiecznych odpadów oraz niedużych elementów i części, a nawet materiałów ogrodniczych. Dostarczane przez nas skrzynki zostały wykonane z materiałów odpornych na chemikalia oraz działanie promieni UV. Niektóre z nich nadają się do recyklingu.

Zapewniamy czyściwa warsztatowe w doskonałym stosunku jakości do ceny. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. W przypadku pytań odnośnie naszych produktów zapraszamy również do kontaktu.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry