Fartuchy

Podkategorie

Fartuchy robocze – niezawodna i skuteczna ochrona ciała

Niektóre zawody wymagają specjalnej odzieży ochronnej – na przykład fartuchów. Czasem mają one po prostu chronić przed zabrudzeniem codzienny strój pracownika. Jednak niektóre z nich pełnią zdecydowanie ważniejszą funkcję – mowa o fartuchach ochronnych BHP, które chronią noszącego przed szkodliwymi substancjami, z którymi spotyka się on w codziennej pracy. Mając to na uwadze, skompletowaliśmy w naszym asortymencie szeroki wybór solidnych fartuchów ochronnych. Razem z nami najlepiej zadbasz o bezpieczeństwo swoich pracowników – przekonaj się o tym już teraz i zapoznaj się z bogatą ofertą naszych fartuchów roboczych BHP.

Poznaj nasze fartuchy robocze

Branża medyczna, farmaceutyczna, spożywcza, chemiczna, przemysł, spawalnictwo, przetwórstwo mięsne, gastronomia, laboratoria, salony kosmetyczne i wiele innych – to właśnie tam fartuchy ochronne odgrywają ogromną rolę. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór fartuchów męskich i damskich skrojonych na miarę potrzeb każdego z zawodów. Wszystkie nasze produkty zostały przygotowane z materiałów najwyższej jakości. Oferowana przez nas odzież ochronna spełnia europejskie standardy. Zapraszamy do zakupów!

Fartuch, który pomoże Ci się wyróżnić? U nas go znajdziesz!

Fartuchy oraz pozostała odzież ochronna BHP wcale nie musi być nudna! Wiedząc o tym, że zakładasz ją każdego dnia i jest ona swego rodzaju wizytówką, zadbaliśmy, abyś miał wybór i znalazł produkt, który odpowiada Twoim potrzebom. Właśnie dlatego oferujemy szeroki wybór fartuchów roboczych męskich i damskich. Znajdziesz tu zarówno zapaski, jak i zabudowane fartuchy BHP w kilku wariantach. Duży przedział rozmiarów oraz wiele kolorów do wyboru sprawia, że bez trudu znajdziesz najlepsze rozwiązanie dla siebie i swoich pracowników. Już teraz zapoznaj się ze wszystkimi naszymi propozycjami i postaw na ochronę i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie!

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Aktywne filtry