Półmaski i maski pełnotwarzowe

Podkategorie

Maski pełnotwarzowe, jak wskazuje sama ich nazwa, pozwalają na osłonięcie powierzchni całej twarzy. Maski tego typu zabezpieczają drogi oddechowe i oczy przed groźnymi zanieczyszczeniami znajdującymi się w powietrzu, umożliwiając prowadzenie prac w skażonym środowisku. W sklepie Mado zaopatrzysz się zarówno w same maski pełnotwarzowe w szerokim wyborze modeli i rozmiarów, jak i kompletne zestawy, składające się z przyłbicy, zespołu wentylacyjnego, pochłaniaczy do masek i wielu innych elementów, które razem stanowią doskonałą ochronę przed wszelkimi zagrożeniami.

Półmaski

W asortymencie naszego sklepu z artykułami BHP znajdują się również półmaski, które wraz z odpowiednimi okularami lub goglami sprawdzą się podczas szlifowania ścian, w lakierniach czy stolarniach. Posiadamy modele chroniące przed różnymi zanieczyszczeniami i wykonane z różnych materiałów. dzięki czemu możesz zakupić u nas produkt najlepiej dopasowany do charakteru prowadzonych prac. Naszą ofertę uzupełniają wysokiej jakości 3-warstwowe maski chirurgiczne.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dostępnym asortymentem masek pełnotwarzowych i półmasek. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Jest 13 produktów.

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Aktywne filtry