Ubrania robocze

Podkategorie

Ubrania robocze BHP to bardzo szeroka kategoria produktów, która w założeniu powinna obejmować każdy strój wybierany do pracy. Nasz sklep BHP online oferuje w niej jednak wybrane produkty przeznaczone przede wszystkim dla pracowników na stanowiskach maszynowych, narzędziowych czy robotników gospodarczych – w celu zapoznania się z ofertą odzieży specjalistycznej, na przykład odzieży BHP antyelektrostatycznej, zapraszamy do odwiedzenia odpowiednich zakładek.

UBRANIA DRELICHOWE

W naszej ofercie znajdziesz bardzo popularne w wielu branżach ubrania drelichowe typu szwedzkiego, wykonane w 100% z bawełny, bardzo odporne na przecieranie i rozcięcia. Polecamy zestawy składające się z bluzy i spodni ogrodniczek, ze ściągaczami i wieloma kieszeniami. Zakupisz u nas także same ogrodniczki oraz rękawice z wkładką przeciwpotną. Posiadamy również szeroki wybór wysokiej jakości odzieży roboczej wykonanej w całości z poliestru, bawełny lub mieszanki obu tych materiałów. W naszym sklepie zaopatrzysz się m.in. w kombinezony robocze, kurtki, bluzy, koszule robocze, spodnie czy szorty w wielu kolorach i rozmiarach.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całością naszego asortymentu w zakresie ubrań roboczych BHP. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy.

Ubrania robocze

Jest 372 produktów.

Pokazano 1-21 z 372 pozycji

Aktywne filtry