Zatyczki przeciwhałasowe

Podkategorie

Pracownicy warsztatów, ekip remontowo-budowlanych i wielu zakładów przemysłowych narażeni są podczas codziennej pracy na głośne dźwięki, które mogą powodować pogorszenie lub nawet całkowitą utratę słuchu. Jednym z artykułów BHP, który może temu zapobiec, są zatyczki przeciwhałasowe. Chronią one uszy narażone nawet na najgłośniejszą pracę różnych maszyn czy silników. Nieustanne narażenie na głośne dźwięki jest niezdrowe i niebezpieczne, więc powinno się inwestować w tego typu ochronę. W naszym sklepie znajduje się szeroki wybór tych produktów: elastyczne wkładki do uszu z pianki poliuretanowej, łatwe w myciu zatyczki wielorazowego użytku montowane na sznurku, a także zatyczki na pałąku z wymiennymi końcówkami. Oferujemy również dozowniki do dystrybucji zatyczek, umożliwiające szybki dostęp do zatyczek przeciwhałasowych każdemu zainteresowanemu.

Ochrona słuchu

Ochrona słuchu w pracy jest bardzo ważna, a dobrej jakości zatyczki przeciwhałasowe sprawiają, że uszy w dużo mniejszym stopniu są narażone na skutki hałasu

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem zatyczek przeciwhałasowych i nie tylko. Polecamy też inne nasze produkty przeznaczone do ochrony przed szkodliwymi warunkami pracy.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry