Rękawice dziane/tkaninowe

Podkategorie

Rękawice dziane i tkaninowe są produktami o bardzo szerokim zastosowaniu. Mogą być wykorzystywane w pracach monterskich, sortowniczych, lekkich pracach montażowych i porządkowych, w przemyśle motoryzacyjnym i innych, gdzie nie jest wymagana specjalistyczna ochrona dłoni. Równie często stosowane są jako wkłady do rękawic specjalistycznych, zapewniając im dodatkowe właściwości, np. ocieplające czy antyprzepięciowe. Rękawice dziane i tkaninowe wykonywane są zarówno z materiałów naturalnych (bawełna), jak i sztucznych (nylon, poliamid, poliester). Zapewniają podstawową ochronę dłoni, a jednocześnie doskonale przepuszczają powietrze, zapewniając skórze oddychanie, co pozytywnie wpływa na komfort użytkowania. Rękawice dziane i tkaninowe dobrze dopasowują się do dłoni i zazwyczaj są zakończone ściągaczem, który zapobiega przed ich zsuwaniem.

Rękawice dziane gładkie, nakrapianie i powlekane

Rękawice dziane i tkaninowe występują w wersji powlekanej i niepowlekanej. W asortymencie naszej internetowej hurtowni BHP znajdziesz:

  • rękawice dziane nakrapianie jednostronnie,
  • rękawice dziane nakrapiane obustronnie,
  • rękawice z mikronakropieniem,
  • rękawice dziane ocieplane,
  • rękawice powlekane powłoką Nitril Foam.

Jednym najpopularniejszych rodzajów rękawic powlekanych są rękawice nakrapiane PCV. Nakropienie zwiększa przyczepność oraz wydłuża żywotność rękawicy. Innym często spotykanym rodzajem powlekania jest powlekanie całej powierzchni chwytnej rękawicy powłoką lateksową lub powłoką z tworzywa sztucznego. Powłoka zwiększa komfort i bezpieczeństwo pracy oraz wydłuża żywotność rękawicy.

Poznaj naszą ofertę uniwersalnych rękawic dzianych i tkaninowych. Jesteśmy przekonani, że spośród oferowanych przez nas produktów, każdy znajdzie rękawice ochronne odpowiednie do wykonywanej pracy. Zapraszamy!

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji

Aktywne filtry