Odzież ostrzegawcza

Podkategorie

Zapoznaj się z naszą ofertą odzieży ochronnej i ostrzegawczej

Praca w warunkach terenowych, zwłaszcza w miejscach o dużym natężeniu ruchu, niesie ze sobą duże ryzyko wypadku. Szczególnie narażeni są na nie robotnicy drogowi oraz pracownicy budowlani, którzy wykonują swoje zadania pomiędzy ciężkimi maszynami. Odzież ostrzegawcza BHP, którą oferuje nasz sklep BHP online, uzupełnia tradycyjne ubrania robocze. Dzięki niej pracownik jest znacznie lepiej widoczny i zarazem chroniony przed wypadkiem. Cechą charakterystyczną produktów z tej kategorii jest ich jaskrawa kolorystyka oraz wyposażenie w elementy odblaskowe. Znajdziesz tu ostrzegawczą i odblaskową odzież męską oraz damską – bez trudu więc zaopatrzysz swoich pracowników we wszystko, co jest im potrzebne do bezpiecznego wykonywania ich obowiązków.

Jaki rodzaj odzieży roboczej ostrzegawczej znajdziesz w naszym sklepie?

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby asortyment naszego sklepu obejmował wszystko, czego potrzebujesz. Dlatego też w tej kategorii oferujemy specjalne bluzy ostrzegawcze dla pracowników drogowych, kamizelki dla robotników oraz służb kierowania ruchem, kurtki w różnych długościach, z kapturem i bez, wodoodporne, oddychające i wiele innych. Wśród wielu propozycji znajdziesz również kombinezon roboczy w intensywnym kolorze pomarańczowym oraz ubrania ocieplane. Dla poprawienia widoczności polecamy również wygodne opaski samozaciskowe, doskonałe zarówno na nadgarstek czy przedramię, jak i do zaznaczania sprzętu czy narzędzi.

Wysokiej jakości odblaskowa odzież BHP

Co wyróżnia nasze produkty? Przede wszystkim jest to fakt, że są całkowicie bezpieczne w użytkowaniu i zapewniają należytą ochronę. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które są wytrzymałe i odporne na działanie różnych czynników. Jaskrawe kolory oraz elementy odblaskowe sprawiają, że będziesz widoczny już z daleka. Odpowiednio dobrana odzież umożliwia pracę w zróżnicowanych warunkach atmosferycznych. Nie zwlekaj – już teraz zapoznaj się ze wszystkimi naszymi propozycjami i wybierz odzież ostrzegawczą dopasowaną do swoich potrzeb oraz specyfiki pracy.

Jest 130 produktów.

Pokazano 1-21 z 130 pozycji

Aktywne filtry