Oznakowanie BHP

Podkategorie

Jednym ze sposobów na zwiększenie bezpieczeństwa w halach, warsztatach i zakładach pracy są oznakowania BHP. Dostępne są przede wszystkim w postaci piktogramów i tabliczek informacyjnych. Zasady BHP narzucają przymus oznaczania budynków i terenu, w którym pracują ludzie, a na którym może dojść do sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia. Znaki bezpieczeństwa są zdefiniowane przez prawo i należy się w nie zaopatrzyć. Dzięki takim oznaczeniom BHP łatwiej zachować bezpieczeństwo w razie ewakuacji. Warto umieścić ostrzeżenia w pobliżu niebezpiecznych miejsc czy maszyn. Koniecznie należy zamontować je w widocznym miejscu. 

W naszym sklepie znajdą Państwo wiele różnego typu znaków i piktogramów, które ostrzegają o potencjalnych zagrożeniach, zwiększając bezpieczeństwo w zakładzie.

Piktogramy i tabliczki informacyjne

W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju oznakowania BHP, w tym znaki ewakuacyjne, znaki przeciwpożarowe oraz instrukcje informujące o zasadach zachowania podczas zagrożenia. Ponadto dostarczamy tabliczki informujące o przeznaczeniu miejsca oraz napisy na drzwi i szafki. 

Oprócz znaków tradycyjnie montowanych na ścianie, oferujemy produkty z wygodną formą aplikacji, w tym folię samoprzylepną oraz samoprzylepne instrukcje BHP, które nie wymagają wiercenia otworów. Zapewniamy szeroki wybór tablic, piktogramów, znaków informacyjnych oraz znaków ostrzegawczych znajdujących zastosowanie m.in. w szkołach, instytucjach państwowych, biurach, na budowie oraz w galeriach handlowych. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem sklepu.

Jest 189 produktów.

Pokazano 1-21 z 189 pozycji

Aktywne filtry