Odzież ochronna BHP

W halach, warsztatach i magazynach, gdzie pracownicy narażeni są na szczególne niebezpieczeństwo ze strony różnych maszyn czy substancji chemicznych - należy wyjątkowo zadbać o ich ubiór i ochronę. Odzież ochronna BHP to szeroka gama produktów przeznaczonych do ochrony zdrowia pracowników na różnych stanowiskach. Tego rodzaju ubrania osłaniają te części ciała, które są najbardziej narażone na urazy w miejscu pracy. Zabezpieczają przy tym także znajdujący się pod nimi ubiór codzienny pracownika. Oferujemy wysokiej jakości odzież ochronną BHP oraz akcesoria przeznaczone do ochrony ciała. Oprócz tradycyjnych ubrań ochronnych w naszej ofercie znajdują się również specjalistyczne artykuły do ochrony głowy, twarzy oraz rękawice robocze. Nasz asortyment przeznaczony jest również do pracy w trudnych warunkach. Dbamy o to, aby wszystkie dostępne w sprzedaży produkty posiadały niezbędne atesty i certyfikaty potwierdzające ich wysoką jakość.

 

Ubrania drelichowe, robocze i dla spawacza

W naszej ofercie znajdują się ubrania drelichowe i odzież robocza BHP przeznaczone m.in. do branży gastronomicznej i przetwórstwa. Oferujemy fartuchy foliowe i bawełniane z rękawkami lub bez, wiązane lub zapinane na rzepy czy zatrzaski. Proponujemy także koszulki z krótkim rękawem, koszule flanelowe, kamizelki i kurtki, a także odzież ostrzegawczą wyposażoną w elementy odblaskowe.

W sprzedaży dostępne są również ubrania robocze BHP przeznaczone dla konkretnych zawodów, w tym odzież ochronna dla spawaczy, wykonana z materiałów odpornych na wysokie temperatury i trudnopalnych, oraz ubrania elektrostatyczne stosowane m.in. przez pracowników przemysłu elektrycznego, energetycznego i gazowego. Państwa uwadze polecamy także bieliznę termoaktywną, zapewniającą skuteczną ochronę cieplną i odprowadzanie wilgoci. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą odzieży ochronnej BHP sklepu Mado.

 

Jest 772 produktów.

Pokazano 1-21 z 772 pozycji

Aktywne filtry