Okulary ochronne i-3 UVEX 9190.838
  • Okulary ochronne i-3 UVEX 9190.838

Okulary ochronne i-3 UVEX 9190.838

Zapytaj o cenę 62 736 58 38
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis:
Nowy wymiar okularów ochronnych
Komfort użytkowania bez względu na szerokość głowy
Dopasowują się do każdego kształtu twarzy
Elastyczne zauszniki z regulacją kąta pochylenia
Miękkie końcówki zauszników
Strefa Softflex dla różnych szerokości głowy
Noski Softflex z elastyczną regulacją
Bezuciskowe dopasowanie nawet przy długotrwałym użytkowaniu
Bezpieczne dopasowanie
Bez zawartości metalu
szybki antyrefleksyjne

Oczy szeroko otwarte
uvex i-3 AR to innowacyjne okulary ochronne z powłoką antyrefleksyjną po obu stronach szybek. Wysokie przewodnictwo świetlne zapewnia doskonałą widoczność w każdej sytuacji, na przykład podczas pracy przy wysoko refleksyjnych komponentach. Wzrok mniej narażony jest na obciążenia, a użytkownik może się łatwiej skoncentrować.

Takie okulary są odpowiednie w szczególności w przypadku stanowisk pracy, gdzie oświetlenie sztuczne łączone jest z oświetleniem naturalnym. W połączeniu z wyjątkowymi właściwościami użytkowania oznacza to, że model uvex i-3 AR ma wszystkie cechy decydujące o tym, że okulary te cieszą się popularnością wśród użytkowników. Okulary te zapewniają ostry obraz w każdej sytuacji.
Noski - dzięki niezwykle miękkim regulowanym noskom Softflex okulary nie ześlizgują się i pozostają wygodne osadzone na nosie
Kąt pochylenia zauszników -Regulowany kąt pochylenia zauszników pozwala na elastyczne dopasowanie ich do indywidualnych wymagań i umożliwia optymalną ochronę oczu. Końcówki zauszników Softflex zapewniają bezpieczne i bezuciskowe dopasowanie.
Powłoka - Powłoka antyreflesyjna po obu stronach szybek zapewnia 100 % ochronę przed promieniowaniem UV 400. Charakteryzuje ją wspólczynnik przepuszczalności o wartości przekraczającej 96,5 %%, co oznacza, iż uciążliwe refleksy skutecznie eliminowane.
Przepuszczalność (przezroczystość) - Dzięki powłoce antyrefleksyjnej model uvex i-3 AR uzyskuje wyższy współczynnik przepuszczalności niż okulary ochronne z zastosowaniem zwykłej technologii powlekania, tym samym zapewniając doskonałą widoczność bez refleksów.
11922
2019-09-04
Nowy produkt