Artykuły BHP – środki czystości jest 164 produktów

Nie ma takiego zakładu pracy, warsztatu, placówki publicznej czy biurowca, w którym nie byłoby potrzebne sprzątanie. Poza halami maszynowymi, w których wymagane są specjalne środki i metody czyszczenia powierzchni, pozostają pomieszczenia socjalne, administracji, toalety i wiele innych miejsc. Codzienne zmywanie podłogi czy odkurzanie jest w nic...

Nie ma takiego zakładu pracy, warsztatu, placówki publicznej czy biurowca, w którym nie byłoby potrzebne sprzątanie. Poza halami maszynowymi, w których wymagane są specjalne środki i metody czyszczenia powierzchni, pozostają pomieszczenia socjalne, administracji, toalety i wiele innych miejsc. Codzienne zmywanie podłogi czy odkurzanie jest w nich standardem. Tam, gdzie trzeba utrzymać porządek, z pomocą przychodzą profesjonalne środki czystości. To artykuły BHP, które znajdziesz w tej kategorii naszego sklepu. Oferujemy zarówno produkty do mycia, czyszczenia i prania, jak i odświeżacze powietrza o wielu zapachach.

Produkty do prania, czyszczenia i odświeżania

Asortyment, jaki zgromadziliśmy w tej kategorii, to środki do utrzymania czystości w szeroko rozumianym zakresie. Znajdziesz tu wyłącznie znane, sprawdzone marki produktów, które są gwarancją wysokiej jakości i skuteczności. Oferujemy preparaty chemiczne do czyszczenia i szorowania, które jednocześnie dezynfekują sprzątane powierzchnie. Mleczka z wybielaczem przywrócą blask ceramice łazienkowej i blatom. Polecamy również płyny do szyb i lister w wygodnych butelkach z dozownikiem. W wielu firmach odzież ochrona jest prana we własnej pralni. Jeśli takie pomieszczenie funkcjonuje równie u Ciebie, wybierz z naszego asortymentu doskonałe proszki, kapsułki i płyny do prania. Polecamy też pomocnicze akcesoria BHP, wśród których znajdziesz wiadro na wodę i ręczniki frotte. W ofercie nie zabrakło też produktów do odświeżania. Proponujemy środki o zapachu lawendy, konwalii, cytrusów i wiele innych zapachów.

Więcej
stron
pokaż 1 - 6 do 164 produktów
pokaż 1 - 6 do 164 produktów