Sorbenty  jest 13 produktów

Hala produkcyjna lub warsztat to pomieszczenia narażone na rozmaite zanieczyszczenia. Zaliczają się do nich również rozlane ciecze o różnym pochodzeniu, począwszy od czystej wody, a skończywszy na olejach i środkach chemicznych. Mokra, a tym bardziej śliska podłoga jest poważnym zagrożeniem dla bezpieczeństwa pracowników. Może też być przeszkodą...

Hala produkcyjna lub warsztat to pomieszczenia narażone na rozmaite zanieczyszczenia. Zaliczają się do nich również rozlane ciecze o różnym pochodzeniu, począwszy od czystej wody, a skończywszy na olejach i środkach chemicznych. Mokra, a tym bardziej śliska podłoga jest poważnym zagrożeniem dla bezpieczeństwa pracowników. Może też być przeszkodą w zachowaniu poprawnego przebiegu cyklu produkcyjnego. Do eliminowania takich cieczy służą sorbenty – materiały o wysokiej chłonności, które wsysają rozlane płyny i przywracają czystość stanowisk lub ciągów komunikacyjnych. W tej kategorii znajdziesz zarówno sorbent uniwersalny, jak i materiały o specjalnym przeznaczeniu.

Maty, węże, zestawy ADR

Najważniejszą cechą sorbentów jest ich wysoka chłonność, ale są to również materiały o dużej odporności chemicznej. Dzięki temu mogą być stosowane do zbierania substancji chemicznych, olejów przemysłowych.
W naszym asortymencie znajdziesz między innymi specjalne maty absorbujące, które pochłaniają wodę, oleje, płyny przemysłowe, produkty ropopochodne i nieagresywne chemikalia. Jednowarstwowa mata to sorbent uniwersalny, natomiast materiał oferowany w rolce to wyspecjalizowany sorbent do oleju. Możesz je wykorzystać tam, gdzie tego typu substancje stanowią główny problem BHP.
W ofercie mamy również produkty granulowane. Do warsztatów i hal wielozadaniowych polecamy zestawy ADR, w których znajdziesz sorbent uniwersalny w formie maty i rękawa. W sprzedaży oferujemy ponadto pojemniki na materiały sypkie. Do usuwania zanieczyszczeń polecamy również artykuły BHP z grupy chemii przemysłowej. Są to produkty przeznaczone do sprzątania.

Więcej
stron
pokaż 1 - 6 do 13 produktów
pokaż 1 - 6 do 13 produktów