Pojemniki na artykuły jednorazowe  jest 11 produktów

Wykorzystanie odzieży jednorazowego użytku w ochronie BHP pracowników oraz gości jest doskonałym sposobem na zachowanie wysokiego poziomu higieny. Chronią one nie tylko użytkownika, ale również samo środowisko pracy. Wydawanie produktów jednorazowego użytku w obiektach, w których przebywa wiele osób wymaga odpowiedniej organizacji. Wsparcie w ta...

Wykorzystanie odzieży jednorazowego użytku w ochronie BHP pracowników oraz gości jest doskonałym sposobem na zachowanie wysokiego poziomu higieny. Chronią one nie tylko użytkownika, ale również samo środowisko pracy. Wydawanie produktów jednorazowego użytku w obiektach, w których przebywa wiele osób wymaga odpowiedniej organizacji. Wsparcie w takich sytuacjach zapewnią pojemniki na odzież jednorazową, maski chirurgiczne, fartuchy, czepki i rękawice. To artykuły BHP, które usprawnią wydawanie ubiorów i innych środków pomocniczych. Wyeliminują też potrzebę angażowania w tym celu pracownika.

Dozowniki do fartuchów i rękawic

Odzież jednorazowa jest niezwykle praktyczna, ponieważ nie wymaga prania, prasowania i odkażania. Jest ona szczególnie ceniona w placówkach szpitalnych. Odwiedzający pacjentów goście w większości takich placówek są zobowiązani do zakładania ochraniaczy na buty, a niekiedy nawet specjalnych fartuchów z fizeliny. W dużych szpitalach każdego dnia korzysta z takiej odzieży nawet kilkaset osób. Pojemniki na odzież jednorazową umieszczone w odpowiednim miejscu i wyposażone w oznakowanie BHP sprawią, że żaden gość nie złamie szpitalnych przepisów. Dozowniki i pojemniki sprawdzą się też w innych firmach i placówkach publicznych. Osłony na obuwie można rozdawać w muzeach, fartuchy foliowe – w warsztatach, rękawice – w gabinetach zabiegowych, przetwórniach garmażeryjnych i innych tego typu miejscach. Sklep BHP online poleca również stalowe pojemniki do torebek foliowych oraz dozowniki do zatyczek przeciwdźwiękowych.

Więcej
stron
pokaż 1 - 6 do 11 produktów
pokaż 1 - 6 do 11 produktów