Artykuły BHP – pierwsza pomoc przedmedyczna jest 16 produktów

Zapewnienie nawet najlepszych środków ochrony osobistej pracownikom nie oznacza, że nie może dojść w nim do drobnych wypadków i urazów. Nie zawsze chroni przed nimi ubranie robocze, rękawice czy okulary ochronne. Urazy mogą być konsekwencją nieostrożności, niestosowania się do zasad czy przepisów, ale często wynikają też z sytuacji losowych. Usz...

Zapewnienie nawet najlepszych środków ochrony osobistej pracownikom nie oznacza, że nie może dojść w nim do drobnych wypadków i urazów. Nie zawsze chroni przed nimi ubranie robocze, rękawice czy okulary ochronne. Urazy mogą być konsekwencją nieostrożności, niestosowania się do zasad czy przepisów, ale często wynikają też z sytuacji losowych. Uszkodzony zawór, złamane ostrze noża w obrabiarce czy rozlany olej sprawiają, że poszkodowany potrzebuje szybkiej, sprawnie udzielonej pomocy. W wykonaniu zadania pomocne są produkty, które oferujemy w tej kategorii naszego sklepu. Zapewniamy pełne wyposażenie punktu pierwszej pomocy przedmedycznej w zakładzie produkcyjnym, warsztacie czy miejscu publicznym.

Apteczki i ich wyposażenie

Podstawowym elementem wyposażenia w zakresie pierwszej pomocy jest apteczka. Zależnie od miejsca, w którym się znajduje, może być trwale umocowaną szafką lub przenośnym pojemnikiem z odpowiednim zabezpieczeniem. Istotne jest widoczne i zrozumiałe oznaczenie pojemnika lub szafki. Sklep BHP online proponuje obie formy apteczek w typowych kolorach – białym i czerwonym oraz z właściwym oznakowaniem. W sprzedaży mamy również podstawowe środki opatrunkowe – opatrunki hydrożelowe, plastry wykrywalne, żel chłodzący na oparzenia, a także kompletne zestawy do wyposażenia apteczki. Składają się one z kilkudziesięciu elementów, włącznie z przepisową chustą, kocem ratunkowym oraz instrukcją udzielania pierwszej pomocy. Polecamy także specjalny płyn do płukania oczu i opaski odblaskowe do oznaczania miejsca wypadku.

Więcej
stron
pokaż 1 - 6 do 16 produktów
pokaż 1 - 6 do 16 produktów