Oznakowanie BHP  jest 305 produktów

Sprawna komunikacja i szybkie przekazywanie informacji są niezwykle istotne w obszarze BHP. Kiedy pojawia się zagrożenie, nie ma czasu na wyjaśnianie, gdzie znajduje się gaśnica czy w którą stronę należy udać się do wyjścia ewakuacyjnego. To ważne zadanie pełnią piktogramy i oznakowanie BHP. Są one szczególnie ważne w miejscach, w których grupa ...

Sprawna komunikacja i szybkie przekazywanie informacji są niezwykle istotne w obszarze BHP. Kiedy pojawia się zagrożenie, nie ma czasu na wyjaśnianie, gdzie znajduje się gaśnica czy w którą stronę należy udać się do wyjścia ewakuacyjnego. To ważne zadanie pełnią piktogramy i oznakowanie BHP. Są one szczególnie ważne w miejscach, w których grupa ludzi stale zmienia się, a przebywającym nie są znane zasady ewakuacji obiektu i jego architektura. W naszym sklepie zgromadziliśmy prawie trzysta produktów, których zadaniem jest informowanie, ostrzeganie i wskazywanie. Wszystkie znaki spełniają warunki przewidziane dla tabliczek BHP.

Piktogramy i tabliczki informacyjne

Oznakowanie BHP obejmuje kilka kategorii tabliczek. Znajdują się wśród nich znaki ostrzegawcze, instruujące o zachowaniu podczas zagrożenia, informujące o przeznaczeniu miejsca, a także napisy na drzwi czy szafki. Oferujemy wiele wygodnych form aplikacji, w tym oznaczenia z folii samoprzylepnej, które nie wymagają wiercenia otworów. Można je umieszczać na ścianach, drzwiczkach szafek i drzwiach wejściowych do pomieszczeń. Oferujemy oznakowanie BHP przystosowane do wymogów ochrony przeciwpożarowej. Odpowiednie wykorzystanie naszych produktów pozwoli na szybkie odnalezienie windy towarowej, toalety dla inwalidów, gaśnicy pianowej czy wyjścia ewakuacyjnego. Polecamy również samoprzylepne instrukcje BHP, które informują o sposobie stosowania środków ochrony czy postępowania w sytuacji zagrożenia. Zapraszamy też do zapoznania się z innymi produktami w naszym sklepie. Polecamy między innymi akcesoria BHP przeznaczone do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Więcej
stron
pokaż 1 - 6 do 305 produktów
pokaż 1 - 6 do 305 produktów