Ochrona przed upadkiem  jest 12 produktów

Jedną z sytuacji, która stanowi zagrożenie dla zdrowia, a często również życia, jest praca na wysokości. Standardowo przepisy za poziom niebezpieczny uznają już drabinę, a od pracownika, który z niej korzysta wymaga się wykonania specjalnych badań lekarskich. Prace na wyższych poziomach, np. przy malowaniu hal fabrycznych, remontach elewacji itp...

Jedną z sytuacji, która stanowi zagrożenie dla zdrowia, a często również życia, jest praca na wysokości. Standardowo przepisy za poziom niebezpieczny uznają już drabinę, a od pracownika, który z niej korzysta wymaga się wykonania specjalnych badań lekarskich. Prace na wyższych poziomach, np. przy malowaniu hal fabrycznych, remontach elewacji itp. wymagają nie tylko specjalnych uprawnień, ale i odpowiedniego zabezpieczenia. Do tego celu przeznaczone są akcesoria BHP z tej kategorii naszego sklepu. Te standardowe środki ochrony osobistej spełniają wszystkie wymagania, jakie stawia się zabezpieczeniom w pracy na wysokości.

Linki, szelki i uprzęże

Nawet najlepiej przygotowane stanowisko pracy na dużej wysokości nie gwarantuje pracownikowi stuprocentowego bezpieczeństwa. Rusztowanie czy winda towarowo-osobowa, której platforma służy do mycia okien, mogą ulec uszkodzeniu czy awarii. Odpowiednia linka asekuracyjna umożliwia przypięcie się do stabilnej części rusztowania. Dzięki temu w razie wychylenia się poza barierkę czy przemieszczenia podestu pracownik jest chroniony przed upadkiem. Sklep BHP online poleca kilka typów takich linek. Są one wyposażone w automatyczne zatrzaśniki oraz poliestrowy amortyzator. Elastyczny materiał ulega rozciągnięciu pod wpływem siły i w efekcie nie dochodzi do gwałtownego szarpnięcia. Oferujemy również linki bez amortyzatora oraz specjalne systemy szelek wyposażone w dodatkowy pas do pracy. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem w innych kategoriach sklepu. Szczególnie polecamy wymagane przepisami oznakowanie BHP, które usprawni organizację zakładu pod kątem jego bezpieczeństwa.

Więcej
stron
pokaż 1 - 6 do 12 produktów
pokaż 1 - 6 do 12 produktów