Artykuły BHP do ochrony przeciwpożarowej jest 12 produktów

Ochrona przeciwpożarowa może być rozumiana w dwojaki sposób. Z jednej strony to odpowiednie wyposażenie, które może być wykorzystane do gaszenia pożaru i ochrony ludzi. Z drugiej strony są to materiały i odzież ochronna przeznaczone do użycia w trakcie gaszenia ognia. Ich zadaniem jest przede wszystkim umożliwienie odpowiednio przeszkolonym prac...

Ochrona przeciwpożarowa może być rozumiana w dwojaki sposób. Z jednej strony to odpowiednie wyposażenie, które może być wykorzystane do gaszenia pożaru i ochrony ludzi. Z drugiej strony są to materiały i odzież ochronna przeznaczone do użycia w trakcie gaszenia ognia. Ich zadaniem jest przede wszystkim umożliwienie odpowiednio przeszkolonym pracownikom zażegnania zagrożenia, zanim ogień obejmie większe partie obiektu. Zarówno w pierwszym, jak i w drugim ujęciu wszystkie produkty do ochrony ppoż. są wymagane przepisami o ochronie pożarowej oraz muszą spełniać określone normy techniczne.

Gaśnice i koce termiczne

Podstawowym wyposażeniem przeciwpożarowym w każdym obiekcie publicznym, zakładzie, a także w pojeździe jest gaśnica. W naszym sklepie znajdziesz kilka typów gaśnic, wśród których dominują najczęściej wykorzystywane gaśnice proszkowe. Są one przeznaczone do gaszenia materiałów z grupy BC lub ABC. Oznacza to, że mogą być stosowane w pomieszczeniach biurowych, magazynach, garażach, pomieszczeniach produkcyjnych, a także w samochodach. Artykuły BHP do ochrony ppoż. to również profesjonalne koce gaśnicze oraz specjalistyczna odzież ochronna o właściwościach żaroodpornych. W asortymencie znajdziesz kombinezon, rękawice, nakładki na obuwie oraz specjalny kaptur. Przygotowanie się do wstępnego gaszenia pożaru to nie jedyny obowiązek służb BHP w zakładzie. W naszym sklepie znajdziesz też odpowiednie oznakowanie BHP, które umożliwi szybkie dotarcie do gaśnicy lub sprawną ewakuację pracowników z zagrożonego obiektu.

Więcej
stron
pokaż 1 - 6 do 12 produktów
pokaż 1 - 6 do 12 produktów