Ochrona nóg jest 221 produktów

Ochrona nóg pracownika sprowadza się przede wszystkim do zapewnienia mu odpowiedniego obuwia. Na buty zwraca się szczególna uwagę w warsztatach mechanicznych, w których stopy są narażone na uderzenia upadających narzędzi. Solidne podeszwy i wzmocnione cholewki chronią je też przed przebiciem opiłkami metalu czy przypadkowymi gwoździami. Odpowied...

Ochrona nóg pracownika sprowadza się przede wszystkim do zapewnienia mu odpowiedniego obuwia. Na buty zwraca się szczególna uwagę w warsztatach mechanicznych, w których stopy są narażone na uderzenia upadających narzędzi. Solidne podeszwy i wzmocnione cholewki chronią je też przed przebiciem opiłkami metalu czy przypadkowymi gwoździami. Odpowiednie trzewiki robocze powinien mieć również spawacz. Rozgrzane krople metalu czy iskry podczas spawania grożą mu poważnym poparzeniem skóry. Sklep BHP online oferuje obuwie robocze przystosowane do pracy na wielu stanowiskach, zarówno w okresie letnim, jak i zimowym.

Trzewiki robocze i obuwie na zimę

Obuwie, które oferujemy w naszym sklepie, to zarówno solidne trzewiki robocze dla mechaników, jak i wysokie buty dla spawaczy czy lekkie sandały. Każdy rodzaj butów dostępny jest w wielu wzorach oraz z dużej rozpiętości rozmiarów. Pozwala to na dobór najbardziej odpowiedniego, a przede wszystkim komfortowego modelu. Ochrona nóg pracownika powinna bowiem iść w parze z wygodą. Zbyt małe lub zbyt duże obuwie także może być przyczyną wypadków. Proponujemy wzory obuwia dostosowane nie tylko do charakteru wykonywanej pracy, ale również do pory roku i płci. Mamy specjalną kategorię butów dla kobiet, obuwie ocieplane do pracy na zewnątrz budynku, wymagane w wielu firmach obuwie ochronne w kolorze białym oraz wiele innych. Na letnie upały i do pomieszczeń o wysokich temperaturach oferujemy sandały. Są lekkie i przewiewne, ale mają solidne podeszwy i zakryte palce u stóp. Polecamy również ubrania robocze oraz inne środki ochrony osobistej.

Więcej

Podkategorie

 • Obuwie damskie
 • Obuwie...
 • Obuwie ocieplane

  Praca zawodowa wykonywana jest przez ponad połowę życia i przez dwanaście miesięcy w roku. Zmiany pogody i związanych z nią temperatur wymagają przystosowania do nich obuwia, również tego ochronnego. Pracownik gospodarczy, który np. przez kilka miesięcy odśnieża podjazdy jest narażony na przemarzniecie, a w konsekwencji – choroby. Osobom, które pracują na zewnątrz – na placach budowy, przy odśnieżaniu, załadunku i wyładunku, proponujemy specjalne obuwie ocieplane. Stanowi ono połączenie klasycznego obuwia roboczego z zimowym, dzięki czemu jednocześnie chroni przed urazami i gwarantuje stopom komfort termiczny. W naszej kolekcji znajdziesz zarówno typowe gumiaki, jak i trzewiki robocze, których wnętrze wyłożono dodatkową warstwą ocieplenia. Dzięki temu mogą być wykorzystywane w chłodnych miesiącach roku. Obuwie ocieplane dostępne jest w wielu rozmiarach. To skuteczna ochrona nóg zarówno przed urazami mechanicznymi, jak i przed niskimi temperaturami – zarówno na zewnątrz budynków, jak i w chłodniach.

 • Półbuty
 • Sandały
 • Trzewiki

  Trzewiki robocze są obuwiem uniwersalnym. Można je wykorzystać w większości zakładów na różnych stanowiskach pracy – zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. W tym drugim przypadku sprawdzi się specjalne obuwie ocieplane, które znajdziesz w tej kategorii produktów.
  Atutem trzewików jest połączenie solidnej, wzmocnionej konstrukcji ze stosunkowo niską cholewką. Dzięki temu buty nie powodują dyskomfortu i są łatwe do zakładania i zdejmowania (bez konieczności poświęcania dużej ilości czasu na sznurowanie). Trzewiki robocze mają też bardzo wytrzymałe podeszwy. Są one wykonane z odpornego na smary i oleje tworzywa, a solidny protektor zapewnia im stabilność i chroni przed poślizgiem. Buty robocze są skonstruowane w taki sposób, aby po wielu godzinach noszenia nie powodowały odcisków i otarć, ani nie odparzały stóp. Te cechy zawdzięczają naturalnym materiałom oraz bardzo starannemu wykończeniu. Polecamy również obuwie ochronne dla spawaczy i inne produkty z oferty naszego sklepu.

 • Dla spawacza
 • Nakolannik, nagolenia,...
 • Obuwie białe
 • Akcesoria
stron
pokaż 1 - 6 do 221 produktów
pokaż 1 - 6 do 221 produktów