Artykuły BHP – ochrona jednorazowego użytku jest 50 produktów

Środki ochrony osobistej przeznaczone do jednorazowego użytku są doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie każdego dnia przebywa gościnnie wiele osób. Konieczność zachowania czystości na oddziale szpitalnym czy też zabezpieczenia produktów spożywczych lub farmaceutycznych przed zanieczyszczeniami z odzieży wymagają od każdej osoby stosowania s...

Środki ochrony osobistej przeznaczone do jednorazowego użytku są doskonałym rozwiązaniem wszędzie tam, gdzie każdego dnia przebywa gościnnie wiele osób. Konieczność zachowania czystości na oddziale szpitalnym czy też zabezpieczenia produktów spożywczych lub farmaceutycznych przed zanieczyszczeniami z odzieży wymagają od każdej osoby stosowania specjalnej odzieży ochronnej. Czepek jednorazowy znajduje powszechnie zastosowanie w gastronomii i chirurgii oraz na innych oddziałach szpitalnych. Odzież jednorazowa wykonana z flizeliny jest rozdawana gościom laboratoriów analitycznych, placówek medycznych czy wytwórni kosmetyków i leków.

Odzież jednorazowa do ochrony osobistej i produktu

Produkty jednorazowego użytku pozwalają zachować najwyższy poziom higieny osobistej. Taki efekt uzyskuje się przez wyeliminowanie ich pośredniego kontaktu z innymi osobami, jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnej odzieży tekstylnej. Sklep BHP online poleca także czepki jednorazowe z papieru. Ten wyrób zakładany przez gości pod hełm ochronny tworzy warstwę izolacyjną, dzięki której pot i drobnoustroje nie są przenoszone z osoby na osobę. Odzież jednorazowa oraz czepki są doskonałym sposobem na ograniczenie do minimum ryzyka przenoszenia chorób. Ich zadaniem jest zarówno ochrona gościa podczas wizyty w zakładzie, jak i produktu, który często wymaga sterylnych warunków wytwarzania. W asortymencie znajdziesz też jednorazowy kombinezon roboczy, fartuchy foliowe na rolce, maski chirurgiczne, osłony na obuwie i wiele innych. Polecamy również pojemniki na odzież jednorazową, niezbędne do zabezpieczania zużytych produktów przed ich utylizacją.

Więcej
stron
pokaż 1 - 6 do 50 produktów
pokaż 1 - 6 do 50 produktów