Ochrona ciała  jest 884 produktów

Ochrona ciała to podstawa dbania o zdrowie i bezpieczeństwo pracownika. Jej charakter jest uzależniony od specyfiki wykonywanej pracy. Ubrania robocze powinny być dostosowane do warunków panujących na stanowisku. Powinny też osłaniać te części ciała, które są najbardziej narażone na urazy. Jednym z zadań odzieży ochronnej jest zabezpieczanie cod...

Ochrona ciała to podstawa dbania o zdrowie i bezpieczeństwo pracownika. Jej charakter jest uzależniony od specyfiki wykonywanej pracy. Ubrania robocze powinny być dostosowane do warunków panujących na stanowisku. Powinny też osłaniać te części ciała, które są najbardziej narażone na urazy. Jednym z zadań odzieży ochronnej jest zabezpieczanie codziennego ubioru przed zniszczeniem. Dotyczy to szczególnie pracy z takimi materiałami jak farby i lakiery czy rozgrzane narzędzia. Sklep BHP online oferuje szereg produktów przeznaczonych do ochrony ciała pracownika na różnych stanowiskach.

Koszula robocza, kombinezon lub fartuch

Asortyment, jaki oferujemy w tej kategorii, jest podzielony na kilka grup. Znajdują się w nich tradycyjne ubrania robocze przeznaczone do wykonywania obowiązków w gastronomii, przy sprzątaniu czy w przetwórniach żywności. W sprzedaży mamy fartuchy stylonowe i poliestrowe, z drelichu i fizeliny, a także fartuchy foliowe w różnych wzorach, długościach i kolorystyce. Na stanowisku maszynowym czy na budowie z pewnością sprawdzi się koszula robocza z flaneli. Pracownikom, który wykonują swoje obowiązki na zewnątrz budynków polecamy odzież ocieplaną – kurtki, spodnie oraz specjalistyczną bieliznę. Mamy też produkty specjalne, do których zalicza się odzież przeciwdeszczowa, antyelektrostatyczna oraz odzież ostrzegawcza. Ta ostatnia wyróżnia się intensywną kolorystyką, dzięki której pracownik jest dobrze widziany na drodze lub placu budowy. Ubrania robocze, jakie oferujemy, spełniają wszystkie wymagane normy ochrony BHP. Jako uzupełnienie polecamy także obuwie ochronne z naszego asortymentu oraz czapki, hełmy i rękawice.

Więcej

Podkategorie

 • Fartuchy
 • Koszule, koszulki

  Koszula robocza lub koszulka to najważniejszy element stroju pracownika. Zapewnia ona ochronę tej części ciała, która znajduje się ponad poziomem stanowiska roboczego i tym samym jest najbardziej narażona na działanie związanych z nich czynników ryzyka. Odpryski obrabianych materiałów, iskry z wykorzystywanych narzędzi itp. zagrażają zdrowiu pracownika i są przyczyną zniszczeń codziennej odzieży. Koszula robocza lub koszulka typu T-shirt nie tylko ochroni skórę, ale też zapewni swobodę ruchów i wpłynie pozytywnie na komfort pracy. Sklep BHP online oferuje koszule z flaneli, które dodatkowo gwarantują wyższy komfort termiczny. Ciepła, miękka i gruba tkanina chroni przed chłodem w hali fabrycznej lub podczas pracy na powietrzu. W asortymencie mamy również koszule wizytowe, idealne dla pracowników banków czy przedstawicieli firm. W tej kategorii znalazła się również odzież ostrzegawcza – koszulki w odblaskowych kolorach, przeznaczone do pracy w miejscach o dużym natężeniu ruchu.

 • Kurtki, polary, kamizelki
 • Odzież...
 • Odzież ochronna dla...
 • Odzież ostrzegawcza

  Praca w warunkach terenowych, w miejscach o dużym natężeniu ruchu, niesie ze sobą ryzyko wypadku. Szczególnie narażeni są na nie robotnicy drogowi oraz pracownicy budowlani, którzy wykonują swoje zadania pomiędzy ciężkimi maszynami. Odzież ostrzegawcza, którą oferuje nasz sklep BHP online uzupełnia tradycyjne ubrania robocze. Dzięki niej pracownik jest znacznie lepiej widoczny i zarazem chroniony przed wypadkiem. Cechą charakterystyczną produktów z tej kategorii jest ich jaskrawa kolorystyka oraz wyposażenie w elementy odblaskowe. Oferujemy specjalne bluzy ostrzegawcze dla pracowników drogowych, kamizelki dla robotników oraz służb kierowania ruchem, kurtki w różnych długościach, z kapturem i bez, wodoodporne, oddychające i wiele innych. W asortymencie znajdziesz również kombinezon roboczy w intensywnym kolorze pomarańczowym oraz ubrania ocieplane. Dla poprawienia widoczności polecamy również wygodne opaski samozaciskowe, doskonałe zarówno na nadgarstek czy przedramię, jak i do zaznaczania sprzętu czy narzędzi.

 • Odzież przeciwdeszczowa
 • Ubrania robocze

  Ubrania robocze to bardzo szeroka kategoria produktów, która w założeniu powinna obejmować każdy strój wybierany do pracy. Nasz sklep BHP online oferuje w niej jednak wybrane produkty przeznaczone przede wszystkim dla pracowników na stanowiskach maszynowych, narzędziowych czy robotników gospodarczych. Odzież wykonana jest ze wzmocnionych tkanin drelichowych. Dzięki temu nie tylko chroni pracownika przed urazami, ale też jest wytrzymała i odporna na przecieranie czy rozcięcie. Ubrania robocze w naszym asortymencie to przede wszystkim specjalne bluzy drelichowe, kurtki typu softwell, kombinezon roboczy oraz spodnie w wersji tradycyjnej i ogrodniczki. Te ostatnie doskonale sprawdzają się w warsztatach mechanicznych, myjniach, w pracach terenowych. Doskonałym uzupełnieniem takich spodni jest koszula robocza lub t-shirt. Obok typowych ubrań polecamy również rozmaite dodatki odzieżowe, które zapewniają ochronę konkretnych partii ciała. Zaliczają się do nich między innymi zarękawniki wykonane z trudnopalnej tkaniny.

 • Bielizna funkcjonalna
stron
pokaż 13 - 18 do 884 produktów
pokaż 13 - 18 do 884 produktów