Akcesoria BHP do sprzątania jest 147 produktów

Utrzymanie czystości w miejscu pracy jest niezbędne dla zapewnienia podstawowej ochrony zdrowia. Wysoki poziom higieny w pomieszczeniach socjalnych czy toaletach stwarza też przyjazną atmosferę zarówno do wydajnej pracy, jak i odpoczynku. Wyeliminowanie brudu i bakterii chroni przed roznoszeniem chorób, a także zapobiega zatruciom pokarmowym. My...

Utrzymanie czystości w miejscu pracy jest niezbędne dla zapewnienia podstawowej ochrony zdrowia. Wysoki poziom higieny w pomieszczeniach socjalnych czy toaletach stwarza też przyjazną atmosferę zarówno do wydajnej pracy, jak i odpoczynku. Wyeliminowanie brudu i bakterii chroni przed roznoszeniem chorób, a także zapobiega zatruciom pokarmowym. Mycie, czyszczenie, usuwanie brudu i kurzu to czynności, których wykonanie wymaga zastosowania odpowiednich środków chemicznych oraz materiałów pomocniczych. Dlatego też jednym z działów naszego sklepu są akcesoria BHP do sprzątania.

Mopy, ręczniki i czyściwa

Oferta naszego sklepu obejmuje produkty o rozmaitym zastosowaniu. Proponujemy zarówno akcesoria BHP do utrzymania porządku i usuwania zanieczyszczeń, jak i produkty higieniczne do kuchni, łazienek czy pomieszczeń socjalnych. W asortymencie znajdziesz między innymi: mopy oraz części do mopów, kije do szczotek i szczotki o różnym przeznaczeniu, szufelki i wiadra do sprzątania, czyściwa i ściereczki z mikrofibry oraz wiele innych produktów. Sklep BHP online oferuje też bogaty wybór artykułów celulozowych. U nas kupisz ręczniki papierowe, papiery toaletowe na rolkach oraz składane papiery typu ZZ. Do łazienek i pomieszczeń sanitarnych polecamy również tradycyjne ręczniki tekstylne. Są one dostępne w kilku rozmiarach i wielu kolorach. Pracownikom odpowiedzialnym za sprzątanie polecamy również rękawice robocze z lateksu i PCV, które ochronią dłonie podczas wykonywania prac porządkowych.

Więcej
stron
pokaż 1 - 6 do 147 produktów
pokaż 1 - 6 do 147 produktów